Siparişiniz hazırlanırken ürünün bir çiftinin defolu olduğu veya kullanılmayacak durumda olduğu tespit edilmiştir.

Siparişiniz iptal edilip ödeme yaptığınız Kredi-Banka kartına iade edilmek üzere talimat verilmiştir.

Kapıda ödeme siparişlerinde herhangi bir iade olmamaktadır.

Ücret iadesi hafta içi 48 saat içerisinde tamamlanıp bankalar arasında farklılık göstermekte olup 7 iş günü içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz Detaylı bilgi için 08504411135 Whatsap üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz info@volkanspor.com.tr 0850 441 11 35

Kargo

Resmi tatiller ve hafta sonu hariçhafta içi her gün 15.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilecektir ve kargo takip numaranız 18.00 ile 21.00 arasında kısa mesaj ile tarafınıza gönderilecektir.
 
Cumartesi günleri sabah 10.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilecektir ve kargo takip numaranız 12.00 ile 21.00 arasında kısa mesaj ile tarafınıza gönderilecektir.
 
Cumartesi 10.00 sonrası ve Pazar günü verilen tüm siparişler pazartesi kargoya verilecektir. kargo takip numarası 18.00 ile 21.00 arasında kısa mesaj ile tarafınıza gönderilecektir.
 
 
Kargo teslim süreleri kargo yola çıktıktan sonra 1-2 gündür
 
Uzak bölgeler( Doğu bölgesi) 2-4 güne kadar sürebiliyor
 
Tek seferde 2 adet ve üstü siparişlerde 1-2 gün gecikme yaşanabilir.
 
Sipariş yoğunluğuna göre kargo teslim zamanlarda gecikmeler olabilir.

Kargo firması yoğunluğuna göre kargo teslimat sürelerinde gecikmeler olabilir.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ÜYELİK

Üyelik avantajları nelerdir?

Sistemimize ücretsiz üye olabilir ve üyelere özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Üyelik işlemleriyle ilgili yardım konuları

Üyelik işlemleri ve üye bilgilerinizin güncellemesiyle ilgili yardım.

Üye Olmak İstiyorum

GÜVENLİK

Alışveriş Güvenliği

Alışveriş güvenliğiniz güvenli ödeme sistemimiz hakkında bilgi alın.

SSL Sertifikamız

Kredi kartı işlemleriniz 128 bit standart SSL bağlantısıyla güvence altında.

Şifre Değişikliği

Üyelik bilgileri ve şifre değişiklikleri hakkında yardım.


SİPARİŞ VE TESLİMAT

Sipariş Takibi

Yeni veya geçmişteki siparişlerinizin tedarik ve kargo teslimatı gibi aşamalarını buradan takip edebilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız

Havale ile ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaralarımız

Teslimat Adreslerim

Siparişlerinizi oluştururken kullandığınız teslimat ve fatura adreslerinizi güncelleyin.

İLETİŞİM

İletişim

Bizi yakından tanımak ve iletişim adreslerimize ulaşmak için tıklayın.

Hakkımızda

volkanspor.com.tr hakkında herşey...

Mağazalarımız

Mağazalarımız için tıklayın...

YASAL HAKLAR

Satış Sözleşmesi

Müşteri ile firmamız arasındaki Sanal Ortamda Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüketici Yasası

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun

Gizlilik

Gizlilik Sözleşmesi


DİĞER

İade Koşulları

Ürün iade ve değişimi hakkında bilgilendirme.

Sıkca Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar burada olabilir!

ÜYELİK

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak alış-veriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Kayıt" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üye olmak için tıklayın.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz , önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başlarında isminizin yazdığı linke tıklayın. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Üye bilgilerinizi ve şifrenizi güncellemek için tıklayın.

Adres bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremiz Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum.

Üye Girişi

Daha önceden sitemize üye olduysanız, Üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Üye girişi yapmak için tıklayın.

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Sözleşmesi
KAPSAM VE İÇERİK
Bu Gizlilik Bildirimi, Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası tarafından, kişisel bilgileriniz dâhil olmak üzere, hakkınızda toplanan bilgiler için geçerlidir.
Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası vb.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanır:
Size kampanyalarımız ve yeni ürünlerimiz hakkında bilgi e-postası göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek, İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.
Kişisel bilgilere sadece Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası yetkili personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir.
Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazasıi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
 
 
KULLANIM KOŞULLARI
Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikrî mülkiyet ve başkaca haklar Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası’ne aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun, Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası’nin yazılı izni olmaksızın, kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayımlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına, kâr amacı ve ticari amacı olmaksızın, sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri, görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.
18 yaşından küçüklerin, Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası web sitesine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve işlem yapmalarından Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası Şti sorumlu değildir. Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler, Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası Şti’nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır.
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşın Aynı şekilde, Volkan Spor Malzemeleri Tekstil Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Spor Sanal Mağazası web sitelerimiz ile ilgili gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Volkan Spor Ürünleri Orjinalmi
Volkan Spordan aldığınız tüm ürünler %100 orjinal olup adınıza e-faturalı gönderilmektedir.
Volkan Spor 20 yılı aşkın süredir İzmir Çeşme Merkez-İzmir Çeşme Marina-Uşak Merkez-Aydın Kuşadası Merkez-Balıkesir Akçayda mağazalarımız faaliyetine devam etmektedir.
Volkan Spor Nike-Adidas-Converse-Puma-Asics-Crocs-Skechers-Vans-Reebok-Quiksilver-New Balance-Hummel-Lumberjack ve diger tüm markaların yetkili satıcısı olup markaların güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Dilerseniz markaların genel müdürlüklerini arayıp ürünlerin orjinalliğini teyit edebilirsiniz.

 

GÜVENLİK

Alışveriş Güvenliği ve Ev SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Comodo Rsa Extended Validation Secure Server CA sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 2048 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. Ev SSL (Extended Validation) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın Ev SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. Ev SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının,çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 64 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

 

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ve BKM Express yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız

  • IBAN: TR 37 0004 6006 5488 8000 0918 07 Banka Adı: AkBank, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 0654 Hesap No: 0091807
  • IBAN: TR 0011 1000 0000 0011 8333 40 Banka Adı: FinansBank, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 01410 Hesap No: 11833340
  • IBAN: TR 59 0006 2000 4900 0006 2010 38 Banka Adı: Garanti Bankası, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 490 Hesap No: 6201038
  • IBAN: TR 85 0001 2009 7280 0010 2602 53 Banka Adı: Halkbank, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 728 Hesap No: 10230653
  • IBAN: TR 25 0006 4000 0013 4690 2706 28 Banka Adı: İş Bankası, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 3469 Hesap No: 034690270628
  • IBAN: TR 23 0003 2000 2480 0000 0167 94 Banka Adı: Teb Bankası, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 248 Hesap No: 16794
  • IBAN: TR 82 0001 5001 5800 3029 1657 79 Banka Adı: Vakıf Bank, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: S00302 Hesap No: 01158003029165779
  • IBAN: TR 24 0006 7010 0000 0062 0371 80 Banka Adı: Yakı Kredi Bankası, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: 861 Hesap No: 62037180
  • IBAN: TR 93 0001 0001 0966 6313 2450 02 Banka Adı: Ziraat Bankası, Şube Adı: Çeşme, Şube Kodu: - Hesap No: -


Teslimat Bilgileri

Kargomun bana ulaşması ne kadar sürer?
Saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonraki 1-4 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.
Kargo ücreti ne kadar?
175 TL'yi geçen siparişlerinizde kargonuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir.175 TL’nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 8 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.
Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Evet, bu hizmet için Yurtiçi Kargo ile Kapıda Ödeme'yi tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli 6 TL olup bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın.

 

YASAL HAKLAR

Satış Sözleşmesi

Müşteri ile firmamız arasındaki Sanal Ortamda Mesafeli Satış Sözleşmesi için tıklayınız.

Tüketici Yasası

4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun için tıklayınız.

Banka Havalesi Bildirim Formu

Banka havalesi ile ödemeli siparişlerinizde, havale işlemini tamamladıktan sonra bu formu kullanarak bilgi verdiğiniz takdirde, sipariş işlemleriniz hızlanacaktır.

Havale bildirim formu

Ürün Değişim, Arıza ve İade Talepleri

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun veya talebiniz için bu formumuzu kullanabilirsiniz.

Ürün arıza, değişim talebi formu

Soru, Öneri ve Görüşleriniz

Mağazamızla ilgili sorularınız, bilgi almak istediğiniz bir konu olduğunda lütfen iletiniz. Ayrıca iletmek istediğiniz her türlü öneri ve görüşünüzün bizim için değerli olduğunu hatırlatır, keyifli alış-verişler dileriz.

Öneri formu

İletişim

Firma Adı
Volkan Spor
Firma Resmi Adı
VolkanSpor Malzemeleri Tekstil Gıda İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Yetkili Kişi
Volkan Spor Malzemeleri
Adres
İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi 2001 Sokak No:86/a Çeşme İZMİR
Ülke
Türkiye
Şehir
İzmir
Semt
Çeşme
Sicil Numarası
1044721
Vergi No
9250073776
Vergi Dairesi
Çeşme
Mersis No
9234814298874728

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

volkanspor.com.tr, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya volkanspor.com.tr üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) volkanspor.com.tr tarafından sipariş ve üyelik süreçleri gereği toplanmaktadır.

volkanspor.com.tr, bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

volkanspor.com.tr üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, volkanspor.com.tr, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

volkanspor.com.tr, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. volkanspor.com.tr tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya volkanspor.com.tr üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; volkanspor.com.tr ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

volkanspor.com.tr, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

volkanspor.com.tr, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

volkanspor.com.tr, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. volkanspor.com.tr, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. volkanspor.com.tra ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece volkanspor.com.trın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde volkanspor.com.tr, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.volkanspor.com.trın kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

volkanspor.com.trın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. volkanspor.com.tr e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TARAYICI ÇEREZLERİ

volkanspor.com.tr, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

volkanspor.com.tr, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için volkanspor.com.tr’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: VolkanSpor Malzemeleri Tekstil Gıda İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi 2001 Sokak No:86/a Çeşme İZMİR

Telefon: 0850 441 11 35

Fax:

Eposta adresi:

VOLKAN SPOR’un hikayesi 1985’te Uşak’ta başladı.Kurulduğu yıldan bugüne büyümeye devam eden VOLKAN SPOR Uşak’ta ,Çeşme Merkezde ,Çeşme Marina’da ve Kuşadası ve Edremit-Akçay'da bulunan mağazalarında ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren otuz yılı aşkın tecrübesi ile köklü bir firmadır.

Çok markalı bir konsept olan VOLKAN SPOR bünyesindeki Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converce, Skechers, Lacoste, Quiksilver, Asics, Speedo, Arena, Jack&Jones, Crocs gibi dünyaca bilinen spor giyim markalarını mağazalarının yanı sıra VolkanSpor ile güvenli ve rahat bir alışveriş, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, ücretsiz iade hizmetlerini sunarak evinize getiriyor.

Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan VOLKAN SPOR değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam stillerine paralel sunduğu dünyaca ünlü markaların ürünleriyle müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor.  

SIKÇA SORULAN SORULAR

www.volkanspor.com.tr web sitesinden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değişim talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen faturadaki gerekli alanları doldurduktan sonra fatura üzerinde bulunan adrese göndermeniz yeterlidir 175 TL ve üzeri siparişlerin değişiminde kargo ücretsizdir. 2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir. Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. Değişim için gönderilen ürünlerde mutlaka Fatura bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. Değişimlerde teslim alınan ürünler orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. Kutu üzerinde bant vb hiçbirşey olmamalıdır.Kutuyu mutlaka bir poşete içerisine koyduktan sonra iadeye gönderilmelidir Değişim için gönderilen ürün değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.
www.volkanspor.com.tr web sitesinden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen faturadaki gerekli alanları doldurduktan sonra fatura üzerinde bulunan adrese göndermeniz yeterlidir 175 TL ve üzeri siparişlerin iadesinde kargo ücretsizdir. Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. İade için gönderilen ürünlerde mutlaka Fatura bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. İadelerde teslim alınan ürünler orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. Kutu üzerinde bant vb hiçbirşey olmamalıdır.Kutuyu mutlaka bir poşete içerisine koyduktan sonra iadeye gönderilmelidir.
www.volkanspor.com.tr web sitesine giriş yaptıktan sonra "Sipariş Takibi” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi oluştururken sms seçeneğini seçerek sipariş durum bilgilerinizi sms ile alabilirsiniz.
Evet, bu hizmet için Yurtiçi Kargo ile Kapıda Ödeme'yi tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli 10 TL olup bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır.
175 TL'yi geçen siparişlerinizde kargonuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir.175 TL’nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 10 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.
Saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonraki 1-4 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.
İade edeceğiniz ürünü fatura üzerinde bulunan İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi 2001 Sokak No:86/a Çeşme/İZMİR adresine göndermelisiniz.
Kredi kartıyla ödeme, banka havalesiyle ödeme veya kapıda nakit ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz.Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Alışverişinizi tamamlarken "kapıda ödeme” seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza kadar gelmeden ücret ödemezsiniz. Yurtiçi Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken nakit yada kart olarak ödemenizi alır. Bu hizmet için Yurtiçi Kargo 10 TL hizmet ücreti almaktadır ve bu fark faturanıza yansıtılmaktadır.
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üç iş günü içerisinde havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak 0850 441 11 35 no'lu telefonla ya da info@volkanspor.com.tr adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.
Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Finansbank, Maximum, Bonus, World,Paraf veya Axess kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.
Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini Yurtiçi Kargonun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına www.volkanspor.com.tr hesabınızdaki "Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları

Garanti ve Ürün İade Şartları
Ürün Değişim ve iade işlemleri
Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmında bulunan boş kısıma iade etmek istiyorum veya değiştirmek istiyorsanız değiştirmek istediğiniz ürünün (farklı bir ürün ise) kodunu veya (aynı bedense) numarasını yazmanız gerekmektedir.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün değişiminde ya da iadesinde, alışverişiniz 175 Tl üzeri ise kargo ücreti satıcıya aittir.
Alışverişiniz 175 Tl altı ise kargo ücreti alıcıya aittir.
İlk degişim ya da iade işlemi Satıcıya aittir (175 Tl Üzeri Alışveriş için)
İkinci ve akabinde gelen tüm değişim ücretleri Alıcıya aittir.
Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Adres : İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi No:86/a Çeşme İZMİR 0850 441 11 35

Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?
Ürünü volkanspor.com.tr adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte ürünün faturası üzerindeki formu doldurduktan sonra alışverişiniz 175tl üzeri ise yurtiçi kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi No:86/a Çeşme İZMİR) gönderebilirsiniz.Alışverişiniz 175Tl Altı ise kargo ücreti ALICI ya aittir.
Kapıda nakit ya da Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz ürünlerin iade işlemleri için İ-Ban numaranız, hangi bankaya ait olduğu ve banka hesap sahibin ismini ürün ile birlikte ya da telefon ile iletmelisiniz. İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 15 iş günü içinde tamamlanacaktır.