SIKÇA SORULAN SORULAR

www.volkanspor.com.tr web sitesinden satın aldığınız tüm ürünleri kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değişim talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen faturadaki gerekli alanları doldurduktan sonra fatura üzerinde bulunan adrese göndermeniz yeterlidir 175 TL ve üzeri siparişlerin değişiminde kargo ücretsizdir. 2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir. Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. Değişim için gönderilen ürünlerde mutlaka Fatura bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. Değişimlerde teslim alınan ürünler orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. Kutu üzerinde bant vb hiçbirşey olmamalıdır.Kutuyu mutlaka bir poşete içerisine koyduktan sonra iadeye gönderilmelidir Değişim için gönderilen ürün değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.
www.volkanspor.com.tr web sitesinden satın aldığınız tüm ürünleri kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen faturadaki gerekli alanları doldurduktan sonra fatura üzerinde bulunan adrese göndermeniz yeterlidir 175 TL ve üzeri siparişlerin iadesinde kargo ücretsizdir. Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. İade için gönderilen ürünlerde mutlaka Fatura bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. İadelerde teslim alınan ürünler orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. Kutu üzerinde bant vb hiçbirşey olmamalıdır.Kutuyu mutlaka bir poşete içerisine koyduktan sonra iadeye gönderilmelidir.
www.volkanspor.com.tr web sitesine giriş yaptıktan sonra "Sipariş Takibi” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi oluştururken sms seçeneğini seçerek sipariş durum bilgilerinizi sms ile alabilirsiniz.
Evet, bu hizmet için Yurtiçi Kargo ile Kapıda Ödeme'yi tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli 10 TL olup bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır.
175 TL'yi geçen siparişlerinizde kargonuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir.175 TL’nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 12 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.
Saat 12:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonraki 1-4 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.
İade edeceğiniz ürünü fatura üzerinde bulunan İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi 2001 Sokak No:86/a Çeşme/İZMİR adresine göndermelisiniz.
Kredi kartıyla ödeme, banka havalesiyle ödeme veya kapıda nakit ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz.Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Alışverişinizi tamamlarken "kapıda ödeme” seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza kadar gelmeden ücret ödemezsiniz. Yurtiçi Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken nakit yada kart olarak ödemenizi alır. Bu hizmet için Yurtiçi Kargo 10 TL hizmet ücreti almaktadır ve bu fark faturanıza yansıtılmaktadır.
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üç iş günü içerisinde havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak 0850 441 11 35 no'lu telefonla ya da info@volkanspor.com.tr adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.
Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Finansbank, Maximum, Bonus, World veya Axess kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.
Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini Yurtiçi Kargonun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına www.volkanspor.com.tr hesabınızdaki "Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.